Połącz...

Młodszy kupiec z j. niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 138509

Grafton Recruitment poleca nową organizację na rynku- globalne centrum biznesu, otwierające w Krakowie swoje biuro w 2016 roku.

Poszukujemy osób na różnym poziomie doświadczenia do działu zakupów.

Będziesz miał możliwość budować struktury firmy od samego początku, tworzyć zespół i brać udział w rozwoju globalnego centrum biznesowego.

Obowiązki:

  • koordynacja zamówień
  • praca z systemem SAP
  • kontakt telefoniczny z dostawcami
  • koordynacja działań logistycznych

Wymagania

  • 0-3 lata doświadczenia w dziale zakupów
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju, udziału w licznych szkoleniach
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę (pełny wymiar czasu pracy)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Produkcja | Logistyka | Kupiec | SAP | Zakupy | Logistics specialist