Połącz...

Oracle Designer/Developer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Kontakt Daria Malanowska
Nr Ref. 2-26-41583

Naszym Klientem jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych instytucji finansowych na świecie. W chwili obecnej rozwijamy zespół, składający się z najlepszych, najbardziej ambitnych oraz doświadczonych profesjonalistów na rynku polskim, który będzie ściśle współpracował z oddziałami IT z całego świata. Osoba, która dołączy do zespołu, będzie miały możliwość pracy z najnowszymi technologiami w biznesowym i międzynarodowym środowisku w samym centrum Warszawy.

Dla tej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku dołączy do globalnego zespołu Oracle Developerów. Zespół warszawski dopiero powstaje, w związku z czym praca na tym stanowisku daje możliwość dużej autonomii oraz realnego wpływu na wybór technologii.

Zadania:

  • Projektowanie modelu danych - DWH, BI, aplikacje MIS
  • Tworzenie kodu w PL/SQL
  • Projektowanie i rozwijanie ETL

Requirements

  • Znajomość baz danych Oracle
  • Podstawowa znajomość BI i DWH
  • Bardzo dobra znajomość PL/SQL
  • Doświadczenie w rozwijaniu i projektowaniu ETL z wykorzystaniem Powercenter
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Benefits

  • Możliwość pracy z infrastrukturą w kontekście globalnym i wpływania na strategię rozwoju IT,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów (kursy językowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie),
  • Jasną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • Miłą atmosferę pracy i szacunek do work-life balance.
  • Możliwość przesunięć wewnętrznych (w ramach kraju lub świata),
  • Pakiet świadczeń dla rodziny.

Other notes

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV w języku ANGIELSKIM wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telecommunications | IT | Team leader | Leader | Manager | Infrastructure | Programista