Połącz...

Opiekun klienta korporacyjnego

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 15 PLN
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 4-19-49759

Naszym Klientem jest prężnie działająca firma, która od 18 lat na polskim rynku wspomaga klientów biznesowych.

W związku z rozwojem centrum zgłoszeniowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekun Klienta Korporacyjnego

Miejsce pracy: Poznań (centrum)

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa połączeń przychodzących
  • Koordynowanie zgłoszeniem
  • Realizowanie zgłoszeń zgodnie z zasadami
  • Wspólpracę z siecią partnerów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie A2/ B1
  • Dobra dykcja
  • Zaangażowanie w realizację zadań
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Gotowość do pracy zmianowej

Korzyści

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Elastyczny czas pracy umożliwiający dopasowanie grafiku do potrzeb (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
  • Atrakcyjna lokalizacja biura

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Administracja | Obsługa klienta | Administrator | Konsultant | Specjalista | Administracja | Biuro | Relacje | Consultant