Połącz...

Opiekun Klienta biznesowego e-commerce (język francuski)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137197

Dla jednego z naszych Klientów działającego w obszarze e-commerce i marketingu aktualnie poszukujemy Opiekuna Klienta biznesowego posługującego się biegle językiem francuskim.

Codzienne zadania:

  • utrzymywanie biznesowych relacji z Klientami (ok 20-30 Klietów dla jednego Account Managera)
  • weryfikacja i ewentualna modyfikacja strategii marketingowej
  • badanie satysfakcji Klientów
  • przygotowywanie zestawień i raportów dla Klientów dotyczących działania AdWords
  • kilka razy w roku wizyty u Klientów na miejscu we Francji

Wymagania

  • biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego
  • około 2 lat doświadczenia na stawisku związanym z budowaniem relacji i kontaktem z Klientem biznesowym
  • znajomość dziedziny marketingu internetowego oraz e-commerce
  • zaawansowana znajomość Excela (pivot tables, sorting, charts, vlookup)
  • znajomość narzędzi analitycznych
  • umiejetność prowadzenia kampanii reklamowych

Korzyści

  • praca w samym sercu Krakowa, biuro na Rynku Głównym
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Sprzedaż | Przedstawiciel | Branża reklamowa | Google Analytics | Google AdWords | Google AdSense |