Połącz...

Operator wózka widłowego - wysoki skład

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140012

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otworzyła nowy zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku operatora wózka widłowego

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek towarów
  • skanowanie produktów i praca z systemem komputerowym
  • kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
  • szczególna ostrożność - zachowanie norm i standardów BHP

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi
  • doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • odpowiedzialność, dokładność i rzetelność
  • chęć rozwoju w strukturze firmy

Korzyści

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Produkcja and zakupy and logistyka | Drukowanie / poligrafia | Produkcja | Operator | Specjalista | Technik | Wózek widłowy | Operator