Połącz...

Operator wózka widłowego

Lokalizacja zachodniopomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 134289

Naszym Klientem jest wiodący producent i dostawca opakowań, międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. W związku z budową zakładu produkcyjnego i rozszerzeniem działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek z użycie wózków widłowych (głównie palety)
  • praca ze skanerem i systemem kodów kreskowych
  • transport na terenie magazynu i/lub placu
  • prace porządkowe na magazynie
  • drobne naprawy sprzętu

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (magazyn, produkcja)
  • skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i czynnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Kierowca | Operator | Robotnik | Wózek widłowy | Wytwórczy |