Połącz...

Operator produkcji - Karwina, Republika Czeska

Lokalizacja Poland
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 100 - 2 400 PLN/m
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Iveta Matulová Heczková
Nr Ref. 136738

Firma z siedzibą w RCz w Karvina, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji.

Opis stanowiska pracy:

  • praca w hali produkcjyjnej
  • prace montażowe
  • obsługa maszyn
  • praca na trzy zmiany

Wymagania

  • średnie wykształcenie
  • doświadczenie w przedsiębiorstwie produkcyjnym mile widziane
  • zaangażowanie
  • sprawność fizyczna i wytrzymałość psychiczna
  • możliwość dojazdów do pracy w Karwinie

Korzyści

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności oraz zaangażowania

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Specjalista | Operator | Metalurgia | Operator