Połącz...

Operator składarko-sklejarki - nowa firma na Śląsku

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 138517

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otworzyła nowy zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Operator składarko-sklejarki.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • obsługa składarko-sklejarki w cyklu produkcyjnym opakowań z wysokiej jakości tektury litej
  • planowanie pracy i zapewnienie wysokiej jakości wyrobu
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień procesu składania i klejenia (nowe technologie, normalizacja procesów, redukcja kosztów, jakość produktu)
  • diagnostyka drobnych usterek maszyn i naprawa

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora maszyny składająco-sklejającej
  • znajomość j. angielskiego mile widziana
  • chęć rozwoju w strukturach firmy

  • możliwość wzięcia udziału w projekcie start-up firmy produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełen etat

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Produkcja and zakupy and logistyka | Drukowanie / poligrafia | Produkcja | Operator | Specjalista | Technik | Opakowania | Operator