Połącz...

Operator produkcji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Małgorzata Jarosz
Nr Ref. 138084

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy osób na stanowisko Operatora produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej przy produkcji tabletek;
  • Kontrola jakości wyrobu;
  • Udział w przezbrajaniu maszyn i usuwaniu awarii;
  • Przyjęcie i wydawanie towaru;
  • Dbanie o przestrzeganie procedur obowiązujących na produkcji farmaceutycznej;

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji minimum 1 rok;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym;
  • Rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość;
  • Zmysł techniczny;

Korzyści

  • Umowa o pracę tymczasową do końca grudnia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkiem nocnym i uczciwe zasady współpracy;
  • Istnieje możliwość przejścia na zatrudnienie wewnętrzne do Klienta;
  • Dobre warunki pracy;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Logistyka | Robotnik | Specjalista | Operator | Opakowania | Produkcja |