Połącz...

Operator produkcji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane około rok temu
Kontakt Małgorzata Jarosz
Nr Ref. 138084

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy osób na stanowisko Operatora produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej przy produkcji tabletek;
  • Kontrola jakości wyrobu;
  • Udział w przezbrajaniu maszyn i usuwaniu awarii;
  • Przyjęcie i wydawanie towaru;
  • Dbanie o przestrzeganie procedur obowiązujących na produkcji farmaceutycznej;

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji minimum 1 rok;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym;
  • Rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość;
  • Zmysł techniczny;

Korzyści

  • Umowa o pracę tymczasową do końca grudnia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkiem nocnym i uczciwe zasady współpracy;
  • Istnieje możliwość przejścia na zatrudnienie wewnętrzne do Klienta;
  • Dobre warunki pracy;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Logistyka | Robotnik | Specjalista | Operator | Opakowania | Produkcja |