Połącz...

Operator produkcji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Wynagrodzenie 2 800 PLN/m
Opublikowane 13 dni temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 135956

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej zlokalizowanej w Poznaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Obowiązki:

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej;
  • dbanie o podległe obszary;
  • kontrola jakości i pakowanie wyrobu;
  • przyjęcie i wydawanie towaru;
  • dbanie o przestrzeganie procedur obowiązujących na produkcji farmaceutycznej;

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji minimum 6 miesięcy;
  • gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym od poniedziałku do piątku;
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami przemysłowymi;
  • rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość;

  • praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową (pełen ZUS);
  • dobre wynagrodzenie (2800 zł brutto) i uczciwe zasady współpracy;
  • możliwe przejęcie przez zakład na zatrudnienie wewnętrzne;
  • kantyna na terenie firmy z tanimi posiłkami;
  • dobra atmosfera i warunki pracy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/
Grafton Recriutment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Robotnik | Operator | Biochemia | Production Operator