Połącz...

Operator maszyn ze znajomością rysunku technicznego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Nr Ref. 134733

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otworzyła nowy zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku operatora maszyn ze znajomością rysunku technicznego.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • obsługa sztancownicy w cyklu produkcyjnym opakowań z wysokiej jakości tektury litej
  • planowanie pracy i zapewnienie wysokiej jakości wyrobu
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień procesu drukowania (nowe technologie, normalizacja procesów, redukcja kosztów, jakość produktu)
  • diagnostyka drobnych usterek maszyn i ich naprawa

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn na linii produkcyjnej
  • znajomość rysunku technicznego mile widziana
  • umiejętność pracy zgodnej z założonymi procedurami
  • orientacja na cele
  • otwartość na nowości techniczne i chęć ciągłego rozwoju
  • odpowiedzialność, dokładność i rzetelność
  • samodzielność w działaniu

  • możliwość wzięcia udziału w projekcie start-up firmy produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełen etat

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Drukowanie / poligrafia | Produkcja | Operator | Specjalista | Technik | Opakowania | Cięcie | Operator