Połącz...

Operator maszyn do obróbki plastycznej metali - TŁOCZENIE

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 138265

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej wiodącym producentem dla branży elektronicznej oraz mechatronicznej, poszukujemy osób na stanowiko: Operator maszyn do obróbki plastycznej metali - TŁOCZENIE

miejsce pracy: woj. pomorskie

Obowiązki:

  • przygotowywanie, uruchamianie i obsługa pras mimośrodowych i hydraulicznych
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • dokonywanie pomiarów wykonanych elementów

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego przy obsłudze pras mimośrodowych i hydraulicznych
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowości do podróży służbowych w okresie wdrożenia (Włochy)
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętności pracy w zespole

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracy z wysokiej klasy specjalistami
  • Możliwość szkoleń na różnych maszynach
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • Karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • Prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • Możliwość awansu- poziomy i pionowy
  • Wsparcie w relokacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Mechanika | Operator | Obróbka skrawaniem | Machinery operator