Połącz...

Operator maszyn do obróbki plastycznej metali - TŁOCZENIE

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 138265

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej wiodącym producentem dla branży elektronicznej oraz mechatronicznej, poszukujemy osób na stanowiko: Operator maszyn do obróbki plastycznej metali - TŁOCZENIE

miejsce pracy: woj. pomorskie

Obowiązki:

  • przygotowywanie, uruchamianie i obsługa pras mimośrodowych i hydraulicznych
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • dokonywanie pomiarów wykonanych elementów

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego przy obsłudze pras mimośrodowych i hydraulicznych
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowości do podróży służbowych w okresie wdrożenia (Włochy)
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętności pracy w zespole

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracy z wysokiej klasy specjalistami
  • Możliwość szkoleń na różnych maszynach
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • Karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • Prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • Możliwość awansu- poziomy i pionowy
  • Wsparcie w relokacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Mechanika | Operator | Obróbka skrawaniem | Machinery operator