Połącz...

Operator DTP z płynnym angielskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137271

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o kapitale szwajcarsko-amerykańskim, działającej w sektorze produkcyjnym i będącej globalnym liderem w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko: DTP Specialist

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów graficznych do druku zgodnie ze specyfikacjami,
  • przeformatowywanie i dostosowywanie gotowych projektów,
  • tworzenie montaży fotograficznych i szparowanie fotografii,
  • ścisła współpraca z autorem danego projektu (międzynarodowe środowisko),
  • zaawansowany retusz oraz korekcje barwne,
  • kontynuacja projektu wg gotowego layout’u (projekt, przygotowanie do druku),
  • tworzenie wykrojników i makiet projektów,
  • tworzenie wizualizacji materiałów (PowerPoint).

Wymagania

  • dobra znajomość zagadnień DTP,
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku wg dostarczonej specyfikacji lub informacji o rodzaju techniki druku (kontakt z drukarniami),
  • biegła znajomość pakietu Adobe Creative Suite (Indesign, Illustrator, Photoshop),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • znajomości pakietu Microsoft Office (PowerPoint, Word),
  • zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku.

  • ciekawe projekty oraz możliwość rozwoju, innowacyjnej jednostki realizującej międzynarodowe projekty,
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swoim sektorze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów poza płacowych (rozbudowana opieka medyczna, w tym dentystyczna; karta Multisport),
  • umowa o pracę,
  • szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w wersji ANGIELSKIEJ wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Specjalista | Międzynarodowy | Produkt | Farmaceutyka | Public relations | Marketing | Wizualny | Techniczny |