Połącz...

Office Manager

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michal Piernik
Nr Ref. 138004

Dla naszego Klienta, firmy z branży SSC, poszukujemy osoby na stanowisko Office Manager.

Obowiązki:

  • zarządzanie administracją i recepcją firmy
  • planowanie i przygotowywanie spotkań biznesowych
  • zarządzanie dokumentacją firmy
  • działania marketingowe
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najlepszego wsparcia w ich codziennej pracy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (C1) - warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie w kierunku ekonomicznym
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • wysoka odpowiedzialność
  • rzetelność i dokładność
  • obsługa komputera, pakiet office

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju, udziału w licznych szkoleniach
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę (pełny wymiar czasu pracy)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Administracja | Specjalista | Kierownik / menedżer | Menedżer biura | Administracja |