Obsługa biura turystycznego (wymagany język niemiecki lub francuski)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 131514

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów posługujących językiem niemieckim lub francuskim.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia Klientom firmy
  • zdalny kontakt z Klientami- telefoniczny lub mailowy
  • doradztwo w zakresie turystycznym, dobór odpowiednich ofert

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • biegła znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (min. C1)
  • doskonałe umiejetności interpersonalne, komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Korzyści

  • pakiet szkoleń z obszaru obsługi Klienta
  • możliwość uczestniczenia w dofinansowanym kursie językowym
  • praca w młodym dynamicznym zespole
  • prywatna opiekę medyczną
  • karta Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa o pracę (na czas nieokreślony)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Agent | Księgowy / Księgowa | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | Należności |