Połącz...

Network Engineer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 13 dni temu
Nr Ref. 2-10-41636

Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Network Administratora.

Główne zadania:

  • Diagnozowanie i naprawa zaistaniałych incydentów z zakresu bezpieczeństwa
  • Projektowanie, wdrażanie, troubleshooting środowiska Cisco
  • Wdrażanie standardowych zmian w środowisku
  • Zarządzanie wszelkimi zagrożeniami i atakami
  • Prowadzenie działań z zakresu informatyki śledczej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Telekomunikacja) lub też doświadczenie zawodowe potwierdzające umiejętności w obszarze sieciowym, mile widziane certyfikaty CCNA, CCNP i CCIE;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych, m.in: routing, switching, access points, hardware, load balancing, optymalizacja WAN
  • Praktyczna znajomość urządzeń Cisco – Catalyst i/lub Nexus, Cisco ASA
  • Bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych warstwy drugiej L2 (STP, DTP, VTP, VLAN) oraz routingu (RIP, EIGRP, OSPF, BGP)
  • mile widziana znajomość technologii z obszaru bezpieczeństwa sieci tj.: firewalle, serwery autoryzacji, VPN, IPS, IDS, IDP, serwery filtrujące
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w ramach zespołu projektowego;

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • Abonament medyczny Medicover opłacany przez Pracodawcę,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Comiesięczna premia do wykorzystania na dowolne cele rekreacyjne,
  • Miesięczne szkolenia produktowe w USA,
  • Praca o globalnym charakterze w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sieci | Analityk | Inżynier | IT | TCP | TCP/IP | LAN | LAN/WAN administrator