Połącz...

Network Engineer

Lokalizacja Zbójna
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 2-10-41636

Moim Klientem jest jeden z globalnych liderów dostarczających wysokiej klasy usługi w obszarze IT i Telekomunikacji, który cieszy się pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.

Firma znana jest na arenie międzynarodowej z innowacyjnych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz niezwykle interesującej oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem benefitowym.

Poszukujemy profesjonalnych Network Engineer

Główne zadania:

  • Diagnozowanie i naprawa incydentów z zakresu bezpieczeństwa,
  • Troubleshooting środowiska sieciowego,
  • Wdrażanie standardowych zmian w środowisku Cisco oraz Juniper,
  • Zarządzanie wszelkimi zagrożeniami i atakami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Telekomunikacja) lub też doświadczenie zawodowe potwierdzające umiejętności w obszarze sieciowym, mile widziane certyfikaty CCNA, CCNP i CCIE;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych, m.in: routing, switching, access points, hardware, load balancing, optymalizacja WAN
  • Praktyczna znajomość urządzeń Cisco – Catalyst i/lub Nexus, Cisco ASA
  • Bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych warstwy drugiej L2 (STP, DTP, VTP, VLAN) oraz routingu (RIP, EIGRP, OSPF, BGP)
  • mile widziana znajomość technologii z obszaru bezpieczeństwa sieci tj.: firewalle, serwery autoryzacji, VPN, IPS, IDS, IDP, serwery filtrujące
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w ramach zespołu projektowego;

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres technologies4@grafton.pl.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sieci | Analityk | Inżynier | IT | TCP | TCP/IP | LAN | LAN/WAN administrator