Połącz...

Network Deployment Engineer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 140476

Dla naszego klienta, globalnej i prestiżowej firmy działającej w obszarze konsultingu w zakresie najnowocześniejszych technologii IT poszukujemy kandydata na stanowisko Network Deployment Engineer.

Osoba ta dołączy do zespołu zlokalizowanego w WARSZAWIE.

Główne obowiązki:

  • Projektowanie rozwiązań data and voice connectivity,
  • Implementacja konfiguracji na urządzenia sieciowe,
  • Współpraca z lokalnymi zespołami sieciowymi nad implementacją projektów sieci z zakresu data i voice,
  • Przeprowadzanie funkcjonalnych i niefunkcjonalnych testów, w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesu implementacji sieci
  • Pełnienie roli 3ciej linii wsparcia w kwestii problemów związanych z siecią - zarządzanie problemami, ich diagnozowanie i eskalacja, tracking i rozwiązywanie.
  • Kalkulowanie kosztów rozwiązania
  • Utrzymanie wysokiego poziomu wiedzy na temat rozmieszczenia technologii sieciowych
  • Wykonywanie analiz traffic engineering odnośnie technologii sieciowych
  • Zarządzanie wymaganiami w zakresie budowy nowych połączeń sieciowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka, Matematyka, Fizyka)
  • Co najmniej cztery lata doświadczenia w projektowaniu/wdrażaniu data networking technologies
  • Szeroka wiedza z zakresu urządzeń sieciowych (Cisco routers, Juniper and Cisco switches, Cisco ASA firewalls, Juniper SA series, Juniper SRX firewalls)
  • Szeroka wiedza z zakresu protokołów sieciowych (routing and switching) oraz narzędzi do monitorowania
  • Dobra znajomość IP/TCP/MPLS i wiedza z zakresu VPN, IPSec, SSL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole i orientacja na klienta
  • Duża samodzielność w działaniu.

Korzyści

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, karta MultiSport, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie)
  • szerokie wachlarz szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
  • praca w międzynarodowym środowisku i ze zróżnicowanymi technologia typu enterprise w oparciu o filozofię Lean Six Sigma
  • jasna ścieżka kariery
  • możliwość angażowania się w różne

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sieci | Wsparcie | Specjalista | LAN | WAN | Cisco | Voice | LAN/WAN administrator