Połącz...

Mobile Application Developer

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 9 minut temu
Kontakt Paweł Lulko
Nr Ref. 6-10-46801

Naszym Klientem jest światowy lider w szeroko pojętej branży przemysłowej. Obecnie poszukujemy Mobile Application Developerów do wzrastającej załogi na pokładzie międzynarodowego zespołu w Krakowie. Pracującego nad innowacyjnymi projektami nie tylko na skalę lokalną ale również globalną.

Miejsce pracy: KRAKÓW

Wybrany kandydat będzie zajmował się projektem od początku do końca. Począwszy od pracy nad desing poprzez developing aż po implementację oraz wsparcie nowych i istniejących już aplikacji mobilnych dla wewnętrznych oraz zewnętrznych klientów

Obowiązki

  • praca nad rozwijaniem wysokiej jakości kodu jak również testem komponentów wśród struktury Agile
  • praca nad rozwijaniem automatycznych skryptów
  • współpraca z Product Owner i innymi członkami zespołu aby skutecznie spełniać potrzeby klientów
  • uczestniczenie w planowaniu, sesjach oraz prowadzenie oszacowań
  • konfigurowanie, wprowadzanie oraz rozlokowanie produktu
  • manualne procesy testów QA

Wymagania

  • doświadczenie w środowisku Android i Apple z chęcią do dalszego rozwoju
  • doświadczenie w object oriented design using Java and/or Swift
  • doświadczenie w native i hybrid mobile applications
  • doświadczenie w JUnit lub innych (mocking frameworks, etc.)
  • doświadczenie w Python, Perl, Ruby
  • doświadczenie w narzędziu GIT
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
  • Java, JavaScript, CSS, HTML, NodeJS, AngularJS, Hibernate, Spring.

  • atrakcyjny pakiet korzyści (opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe dni urlopu)
  • przyjazne biuro
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • eventy, integracyjne spotkania z zespołem i wiele innych

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | IOS | Android | Java | JavaScript | Junit | Python | Perl | HTML | MySQL | Spring | Hibernate | Programmer