Młodszy/Starszy zakupowiec z j.niemieckim - nowe centrum biznesowe

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139820

Dla naszego Klienta - światowego lidera z zakresu energetyki i automatyki, który właśnie otwiera w Krakowie swoje nowe centrum biznesowe, poszukujemy osób na stanowisko Młodszego/starszego zakupowca.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • analiza i interpretacja danych w systemie
  • opracowywanie trendów zapasów i dostępności materiałów
  • przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów
  • zapewnianie wsparcia dla kupców
  • zarządzanie łańcuchem dostaw - wyszukiwanie ewentualnych problemów lub błędów, wprowadzanie usprawniających działań
  • konfrontacja materiałów związanych z realizacją zleceń w stosunku do faktycznego stanu

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego- min. B2
  • dobra znajomość języka angielskiego- min. B1, preferowany B2
  • doświadczenie w następujących obszarach: supplier management, transport i logistyka
  • wykształcenie w obszarze zarządzania lub logistyki
  • gotowość na relokację do Krakowa

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • budowanie marki na rynku polskim
  • udział w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w transition
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej szwajcarskiej organizacji

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Przemysł ciężki | Przemysł | Logistyka | Produkcja | Kupno | Sprzedaż | Inżynier procesu | Kupiec | Audytor | Asystent / asystentka | Supervisor | Spedytor | Specjalista | Dostawca | Łancuch dostaw | Back office worker