Połącz...

Młodszy specjalista ds.zakupów z j.włoskim i j.angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139566

Dla naszego Klienta - międzynarodowego giganta z obszaru produkcyjnego, który w Krakowie rozwija swoje struktury, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty w Dziale Zakupów i Logistyki.

Obowiązki:

  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami zagranicznymi
  • planowanie zakupów w oparciu o analizę stanów magazynowych
  • zapewnianie optymalnego poziomu kosztów i jakości kupowanych materiałów i usług
  • dbanie o ciągłość dostaw materiałów i usług
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • zapewnianie wsparcia dla kupców

Wymagania

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego – min. B2
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, w strukturach SSC/BPO
  • znajomość systemu SAP będzie atutem
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • chęć do rozwoju w obszarze łańcucha dostaw/logistyki
  • gotowość do podjęcia pracy w Krakowie

  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • indywidualna ścieżka kariery
  • udział w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w przeniesieniu procesów do Polski
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • prywatna opieka medyczna, karta multisport, liczne benefity pozapłacowe

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Przemysł ciężki | Przemysł | Logistyka | Produkcja | Kupno | Sprzedaż | Inżynier procesu | Kupiec | Audytor | Asystent / asystentka | Supervisor | Spedytor | Specjalista | Dostawca | Łancuch dostaw | Logistics specialist