Połącz...

Starszy Księgowy/a GL z j.niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 7 000 PLN/m
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140185

Treść oferty

Stanowisko: Starszy Księgowy
Dział: General Ledger
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Całościowy proces GL

  • uczestnictwo w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych
  • przygotowanie accruals i journal entries
  • uzgadnianie sald bilansowania
  • wprowadzanie poleceń księgowania
  • fix assets ewidencja środków trwałych
  • VAT

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze Księgi Głównej około 1 rok
  • wykształcenie w obszarze finansowym lub ukończone kursy
  • wiedza z zakresu VAT
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie biegłym- C1
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy

Korzyści

  • pakiet szkoleń wstępnych
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa o pracę (na czas nieokreślony)
  • praca w młodym dynamicznym zespole

Jeżeli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Bookkeeper, accountant