Połącz...

Specjalista ds. Rekrutacji z j. niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139287

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru outsourcingu Obsługi Klienta poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze rekrutacji gotowych do pracy na stanowisku Specjalisty/Młodszego Specjalisty z jezykiem niemieckim.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania Działu Rekrutacji i Szkoleń w zakresie realizowanych programów rekrutacyjnych i szkoleniowych (rekrutacja, selekcja, szkolenia wstępne)
  • prowadzenie i organizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska związane z realizacją zadań w Dziale Operacyjnym oraz działach wspierających pod nadzorem Kierownika Działu Rekrutacji i Szkoleń:
  • redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń o pracę,
  • otrzymywanie kontaktu z kandydatami
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych (zdalnie oraz stacjonarnie),
  • raportowanie i analiza efektywności procesu rekrutacji i selekcji.
  • prowadzenie i organizacja szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnionych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, socjologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Minimum pół roku doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • znajomość jezyka niemieckiego na poziomie bieglym
  • Doskonała organizacji pracy, wytrwałość, umiejętności zarządzania wynikami pracy

Korzyści

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

HR and administracja and prawo | HR | Rekruter | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Account Manager