Połącz...

Młodszy/a księgowy/a z j. włoskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 29 dni temu
Nr Ref. 4-26-40906

Dla naszego Klienta międzynarodowego Klienta, rozwijającego w Poznaniu swoje struktury księgowo-finansowe poszukuje osoby na stanowisko Młodszy/a księgowy/a z j. włoskim

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:

  • Codzienna komunikacja z klientem w języku włoskim i angielskim
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów finansowych
  • Wprowadzanie danych finansowych do systemu
  • Udział w wewnętrznych projektach językowych.

Wymagania

  • Min. dobra znajomość j. włoskiego
  • Min. dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na Klienta.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w energicznym, młodym zespole;
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń i kursów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premię za realizację wyników i pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Pozytywna atmosfera pracy w przyjazym zespole
  • Możliwość udziału w procesie migracji i szkoleniach zagranicznych.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Administrator | Zobowiązania | Należności | Excel | Finanse | Proces | Back office | SAP | Projekt | Bookkeeper, accountant