Połącz...

Młodszy/a Księgowy/a w dziale płatności

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 4 300 PLN/m
Opublikowane 28 dni temu
Nr Ref. 140528

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze księgowości i znasz język angielski w stopniu dobrym, zachęcamy do aplikowania!
Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy prowadzącej działalność przemysłową i operacyjną na całym świecie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja oraz księgowanie wyciągów bankowych w systemie SAP,
  • obsługa płatności,
  • uzgadnianie sald na rachunkach,
  • przygotowywanie przelewów.

Wymagania

  • min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • znajomość systemu SAP,
  • dokładność i skrupulatność.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • dogodna lokalizacja biura – Wola.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Excel | SAP | Bookkeeper, accountant