Połącz...

Młodszy/a Księgowy/a w dziale AP

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 24 dni temu
Nr Ref. 3-11-40617

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze księgowości i znasz język angielski w stopniu dobrym, zachęcamy do aplikowania!
Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy prowadzącej działalność przemysłową i operacyjną na całym świecie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy/a Księgowy/a w dziale AP

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja oraz księgowanie faktur zakupowych,
  • samodzielne przygotowywanie niezbędnych raportów,
  • uzgadnianie płatności i rozliczeń,
  • udział w zamknięciu miesiąca,
  • aktualizacja statystyk w wewnętrznym systemie księgowym,
  • obsługa systemów księgowych i wewnętrznych programów klienta.

Wymagania

  • wykształcenie zdobyte na kierunku Ekonomia, Finansei Rachunkowość lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • skrupultaność, dokładność,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Bookkeeper, accountant