Połącz...

Młodszy/a księgowy/a AP z językiem niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140230

Dla naszego Klienta, światowego lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Młodszy/a księgowy/a AP z językiem niemieckim

Zadania:

  • Administracja, przetwarzanie i kontrola faktur i płatności
  • Raportowanie
  • Doskonalenie oraz rozwój procesów zgodnie z wymogami klienta
  • Udział w procesach migracji
  • Przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów
  • Tworzenie dokumentacji procesowej, procedur i instrukcji
  • Obsługa klientów zewnętrznych
  • Koordynowanie prawidłowego przepływu dokumentów

Wymagania

  • Wykształcenie z zakresu księgowości i/lub finansów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gruntowna wiedza z zakresu księgowości i finansów
  • Znajomość środowiska Excel
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego jako warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w centrum usług wspólnych SSC/BPO będzie dodatkowym atutem

  • możliwość rozwoju kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
  • udział w projekcie tworzenia nowego Centrum Usług Wspólnych
  • przyjazne środowisko pracy oraz rozwinięta kultura organizacyjna
  • możliwości awansu w strukturach firmy
  • umowa o pracę na pełen etat

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Agent | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | CIMA | ERP | Excel | Department | Back office | Finanse | Finansowe | Jednostka | Korporacja | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | SAP | Rozliczenia / monitoring | Bookkeeper, accountant