Połącz...

Młodszy Specjalista z językiem niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 7 dni temu
Nr Ref. 9-26-41272

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób ze znajomością j. niemieckiego na stanowisko Młodszego Specjalisty.

Zakres zadań:

  • e-mailowa oraz telefoniczna obsługa klientów niemieckojęzycznych.
  • wprowadzanie danych do systemu SAP.
  • przygotowywanie raportów i analiz.
  • wyjaśnianie niezgodności na kontach dostawców.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego;
  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • dobre umiejętności komunikacyjne;
  • doświadczenie w obsłudze klienta jest mile widziane;

  • możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowej międzynarodowej organizacji.
  • bardzo dobra atmosfera pracy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • ciekawy pakiet benefitów pozapłacowych.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Administrator | Agent | Analityk | Asystent / asystentka | Associate | Urzędnik | Specjalista | Pierwsza linia wsparcia | BPO | Wprowadzanie danych | Młodszy / młodsza | Język | SAP | SSC | Customer support