Młodszy specjalista w zespole analizy danych z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 135268

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób gotowych podjąć pracę w zespole analizy danych finansowych. Całość dokumentacji jest tworzona w języku niemieckim

Zakres obowiązków:

  • analiza zgodności danych zgodnie z obowiązującymi normami
  • tworzenie analiz i zestawień
  • kontakt z klientami w j. niemieckim
  • współpraca z innymi członkami zespołu oraz innymi działami firmy

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • chęć rozpoczęcia kariery w obszarze finansów i księgowości
  • elasytczność
  • nastawienie na cel
  • umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia językowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • codzienny kontakt z j. niemieckim

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Audyt | Finanse | Finanse SSC / BPO | Audytor | Finanse | Excel | Raportowanie | Lecturer