Połącz...

Młodszy specjalista w dziale zakupów i logistyki

Lokalizacja podlaskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137824

Dla naszego Klienta- międzynarodowego giganta z obszaru produkcyjnego, który w Krakowie rozwija swoje struktury, poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty w dziale zakupów i logistyki.
Jest to świetna szansa dla osób, które chciałyby wziąć udział w rozwoju nowego centrum biznesu oraz budować jego struktury od samego początku.

Obowiązki:

  • analiza i interpretacja danych w systemie
  • opracowywanie trendów zapasów i dostępności materiałów
  • przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów
  • zapewnienie wsparcia dla kupców
  • zarządzanie łańcuchem dostaw: wyszukiwanie ewentualnych problemów lub błędów, wprowadzanie usprawniających działań
  • konfrontacja materiałów związanych z realizacją zleceń w stosunku do faktycznego stanu

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego (B2)
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane
  • wykształcenie w obszarze logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw – mile widziane
  • duża motywacja i chęć rozwoju
  • relokacja do Krakowa

Korzyści

  • możliwość rozwoju w nowych strukturach
  • godziny pracy biurowej
  • budowanie marki na rynku polskim
  • udział w licznych szkoleniach
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej szwajcarskiej organizacji
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Krakowa

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Logistyka | Produkcja | Asystent / asystentka | Konsultant | Młodszy / młodsza | Materiały | Łancuch dostaw | Logistyka | Ogólny | Produkcja | Prognoza |