Młodszy specjalista w dziale księgi głównej z językiem francuskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140175

Firma Grafton dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy, mającej swój oddział SSC we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych rozwojem swojej ścieżki kariery zawodowej w dziale GL.

Stanowisko: Młodszy specjalista w dziale księgi głównej z językiem francuskim

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie księgowań w księdze głównej
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
  • uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi (rozrachunki, magazyn, środki trwałe itp.)
  • raportowanie grupowe i współpraca bezpośrednio z wewnętrznym klientem
  • przygotowanie sprawozdawczości statutowej
  • identyfikacja procesów doskonalenia i standaryzacja procesu wdrażania nowych możliwości

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • chęć rozwoju w dziale księgowości

Korzyści

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • pakiet benefitów socjalnych tj: kursy językowe, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina/ teatru

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Excel | Finanse | Finansowe | Księga główna | Ogólny | SAP | Starszy / starsza | Migracja | Zmiana | Wprowadzanie danych | Korporacja | Kontroling | Accounting methods specialist