Młodszy specjalista w dziale księgi głównej z językiem francuskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Nr Ref. 140175

Firma Grafton dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy, mającej swój oddział SSC we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych rozwojem swojej ścieżki kariery zawodowej w dziale GL.

Stanowisko: Młodszy specjalista w dziale księgi głównej z językiem francuskim

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie księgowań w księdze głównej
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
  • uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi (rozrachunki, magazyn, środki trwałe itp.)
  • raportowanie grupowe i współpraca bezpośrednio z wewnętrznym klientem
  • przygotowanie sprawozdawczości statutowej
  • identyfikacja procesów doskonalenia i standaryzacja procesu wdrażania nowych możliwości

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • chęć rozwoju w dziale księgowości

Korzyści

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • pakiet benefitów socjalnych tj: kursy językowe, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina/ teatru

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Excel | Finanse | Finansowe | Księga główna | Ogólny | SAP | Starszy / starsza | Migracja | Zmiana | Wprowadzanie danych | Korporacja | Kontroling | Accounting methods specialist