Połącz...

Młodszy Specjalista IT

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Kontakt Julia Czyżak
Nr Ref. 4-10-46915

Interesujesz się obszarem IT? Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie, a do tego płynnie komunikujesz się w języku angielskim?

Dla poznańskiego odziału Centrum Usług Wspólnych poszukujemy Młodszy Specjalista IT !

Główne obowiązki:

  • Zadania z pierwszej linii wsparcia
  • Przyjmowanie, kategoryzowanie zleceń
  • Wsparcie użytkowników oraz rozwiązywanie problemów
  • Instalowanie oraz konfigurowanie sprzętu komputerowego i biurowego
  • Codzienny kontakt w języku angielskim

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT (Windows, macOS)
  • Ukończone studia, mile widziane w obszarze technicznym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne
  • Dobra organizacja czasu
  • Doświadczenie w pracy w grupie

Korzyści

  • Umowa o pracę w międzynarodowym biznesowym środowisku
  • Duża szansa na rozwój w obszarze IT
  • Bogaty pakiet benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wydarzeń kulturalnych, i wiele innych)
  • Praca w wygodnym, nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji w Poznaniu

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT and Telekomunikacja | Obsługa klienta | IT | Sprzęt | Sieci | Wsparcie | Helpdesk | SSC | BPO | Pierwsza linia wsparcia | Język | Helpdesk | Windows | Help Desk Technician