Połącz...

Młodszy specjalista ds. zarządzania danymi - j.angielski

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136377

Naszym klientem jest centrum obsługujące procesy logistyczne międzynarodowej, renomowanej firmy. Dla naszego klienta, w związku z rozwojem działu Master Data, poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego specjalisty.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, aktualizowanie i weryfikacja wpisów do bazy danych referencyjnych
  • administrowanie danymi referencyjnymi w systemach informatycznych
  • bliska współpraca ze specjalistami z innych zespołów w ramach centrum

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów pakietu Office, zwłaszcza Excel
  • umiejętności analityczne, skrupulatność, dokładność
  • doświadczenie w pracy związanej z wprowadzaniem i przetwarzaniem danych (także zdobyte w ramach stażu, praktyki itp.) będzie dużym atutem

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • szansa rozwoju w stabilnej firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wzbogacone o pakiet korzyści pozapłacowych: opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, plany emerytalne, karta Multisport

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | Finanse SSC / BPO | IT | Urzędnik | Specjalista | Administracja | Back office | Excel | Młodszy / młodsza | Biuro | SSC | Wprowadzanie danych | Dane podstawowe | SAP |