Połącz...

Młodszy specjalista ds. zakupów z j. niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 14 godzin temu
Nr Ref. 6-26-41697

Naszym Klientem jest jedna z największych firm w Europie zatrudniająca 140 000 Specjalistów, którzy pracują wspólnie tworząc wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych dla Klientów globalnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Młodszego Specjalisty ds. zakupów.

Obowiązki :

  • administarcja danymi w systemie SAP
  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • wyszukiwanie nowych dostawców
  • współpraca z ksiegowością

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy z Klientem
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwośc rozwoju w strukturach firmy
  • uczestnictwo w wielu kompleksowych szkoleniach (SAP)
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multibenefit
  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | HR | IT | Sprzedaż | Kupiec | Asystent / asystentka | Administrator | Agent | Analityk | Associate | Audytor | Tłumacz | Pierwsza linia wsparcia | Administracja | Techniczny | Tranzakcja | Zmiana | Raportowanie | Zamówienia | Dane podstawowe | Język | Młodszy / młodsza | Rozmowy przychodzące | Lecturer