Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Zakupów z językiem niemieckim

Lokalizacja kujawsko-pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 136686

Dla naszego Klienta- światowego lidera z zakresu energetyki i automatyki poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Zakupów z językiem niemieckim.
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • planowanie, przygotowywanie i koordynowanie zamówień dostaw materiałów w oparciu o zapotrzebowanie wewnętrzne;
  • udział w negocjacjach cen i warunków zakupowych z obecnymi dostawcami w oparciu o jakość materiałów;
  • monitorowanie rynku dostawców, produktów i tendencji cenowych;
  • zapewnienie terminowej realizacji zamówień i dostaw;
  • zarządzanie danymi w systemie ERP/SOP;
  • monitorowanie przebiegu realizacji zamówienia;
  • współpraca z inymi działami pod kątem rozwiązywania problemów i rozbieżności w dostawach;

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego min na poziomie B2;
  • znajomość języka angielskiego min na poziomie B2;
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • mile widziane doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność utrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP/SOP;
  • proaktywne nastawienie do pracy;
  • wielozadaniowość;

Korzyści

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • praca w młodym, dynamicznym środowisku w międzynarodowej firmie;
  • możliwość zdobycia pierwszego profesjonalnego doświadczenia zawodowego oraz późniejszego rozwoju w strukturach firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Kupno | Jakość | Kierownik zmiany | Planista | Lider zespołu | Kupiec | Dostawca | Łancuch dostaw | Techniczny | Supply Chain Specialist