Połącz...

Młodszy specjalista ds. zakupów i logistyki

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 4-26-40853

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która w Krakowie rozwija swoje struktury, poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy specjalista ds. zakupów i logistyki.

Wymagana relokacja do Krakowa.

Obowiązki:

  • analiza potrzeb i interpretacja danych
  • udział w analizie trendów zapasów i dostępności materiałów
  • przygotowywanie raportów, zestawień
  • wspieranie kupców w realizacji chodziennych projektów
  • zarządzanie łańcuchem dostaw
  • optymalizacja procesów zakupowych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • min 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • motywacja i chęć rozwoju w obszarze zakupów.
  • podejście proklienckie, komunikatywność
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku będzie atutem
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Krakowie.

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w nowych strukturach
  • udział budowanie marki firmowej na rynku polskim
  • szkolenia, dofinansowanie do kursów
  • przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowię o pracę
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Krakowa

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Obsługa klienta | Logistyka | Kupno | Produkcja | Specjalista | Kupiec | Planista | Administracja | Klient | Wprowadzanie danych | Język | SAP | Zamówienia | Rozmowy wychodzące | Przyjmowanie zamówień | Logistics specialist