Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Lokalizacja Województwo Łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 4 200 PLN/m
Opublikowane 4 dni temu
Kontakt Monika Lis
Nr Ref. 9-26-48395

Dle naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży technicznej poszukujemy osób na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Zakupów.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz procesowanie zamówień w systemie klasy ERP;
  • Kontakt z dostawcami zagranicznymi w zakresie bieżących zamówień;
  • Poszukiwanie nowych dostawców w ramach potrzeb firmy;
  • Sporządzanie raportów i zestawień dla dostawców i klientów.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w obszarze procesowania zamówień (np. dział zakupów, logistyki, dostaw, obsługi klienta)
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP (np. SAP, Oracle)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (codzienny kontakt z dostawcą zagranicznym)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym: I zmiana: 9 - 17, II zmiana 11 - 19, III zmiana 18 - 2 (praca w godz. 22-2 dodatkowo płatna)

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • międzynarodowe środowisko,
  • praca z językami obcymi,
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • bardzo atrakcyjne benefity (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, e-learningowe, dofinansowanie do soczewek/okularów, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna oraz świeże owoce raz w tygodniu).

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Asystent / asystentka | Kupiec | Zamówienia | Excel | SAP | Purchase analyst