Połącz...

Młodszy Specjalista ds. wsparcia klienta z j. holenderskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138251

Dla naszego klienta specjalizującego się w zakresie profesjonalnego wsparcia IT dla klientów zagranicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie problemami informatycznymi, zgłaszanymi telefonicznie przez klienta zagranicznego.

Obowiązki:

  • Telefoniczne odbieranie zgłoszeń, ich klasyfikacja oraz rejestracja w systemie
  • Diagnozowanie problemów technicznych i dopasowanie odpowiednich narzędzi do ich rozwiązania
  • Zdalne rozwiązywanie zgłaszanych problemów zgodnie z określonymi procedurami
  • Rzetelne dokumentowanie odbytych działań

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego i angielskiego (min.B2)
  • Biegła obsługa komputera oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z klientem, empatia i zdolności organizacyjne
  • Zainteresowanie oraz chęć rozwoju w branży IT
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Korzyści

  • Praca w językach obcych na co dzień
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju w branży IT
  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Pakiet dodatkowych benefitów m.in.
  • prywatny opieka medyczna
  • karta Multisport
  • vouchery lunchowe

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Młodszy / młodsza | Klient | Pierwsza linia wsparcia | Back office worker