Połącz...

Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych (niepełny etat)

Lokalizacja Opole
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Wynagrodzenie 2 800 - 3 600 PLN/m
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 7-24-45486

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej branży, poszukujemy kandydatów znających język niemiecki.
Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (przynajmniej 1/2 etatu).

Główne obowiązki:

  • sprawdzanie poprawności danych finansowych w j. niemieckim
  • tworzenie analiz i raportów
  • współpraca z niemieckojęzycznymi klientami wewnętrznymi

Wymagania

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1)
  • przynajmniej bierna (podstawowa) znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej
  • chęć zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w obszarze finansów
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w wymiarze przynajmniej 1/2 etatu

  • praca w renomowanej firmie o urguntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy z obszaru finansów i księgowości
  • możliwośc połączenia edukacji ze zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=absolwenci

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Analizy | Audyt | Finanse SSC / BPO | Audytor | Specjalista | Agent | Analityk | Młodszy / młodsza | Wprowadzanie danych | Biuro | Lecturer