Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych - centrum usług wspólnych

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137044

Naszym Klientem jest międzynarodowe centrum usług wspólnych (finanse i księgowość). W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą w dziale weryfikacji danych.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie bazą dostawców, pracowników
  • pracę w systemach klasy ERP
  • weryfikację danych w systemie
  • współpracę z innymi działami firmy
  • dbałość o wysoką jakość pracy zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów/księgowości/ekonomii
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowej, renomowanej firmie
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe)
  • międzynarodowe środowisko pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Analityk | Asystent / asystentka | Zobowiązania | SAP | Excel | Koszty podróży | Młodszy / młodsza |