Połącz...

Młodszy specjalista ds. transakcji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 133021

Fascynuje Cię świat finansów i chciałbyś stać się polskim Wilkiem z Wall Street? Jesteś absolwentem lub wkrótce kończysz studia? Znasz bardzo dobrze angielski i potrafisz porozumieć się po niemiecku? Chcesz wyprzedzić swoich znajomych ze studiów i już teraz rozpocząć karierę w międzynarodowej organizacji? Dobrze trafiłeś, ponieważ aktualnie dla naszego Klienta, jednego ze światowych liderów usług finansowych poszukujemy:
Młodszego specjalisty ds. transakcji.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • część procesu związanego z procesowaniem transakcji (wpłaty, przelewy, etc.), raportowanie i kontrolę jakości,
  • weryfikację zgodności transakcji z polityką wewnętrzną, procedurami i przepisami,
  • upewnianie się, czy procesowanie transakcji, raportowanie i kontrola jakości spełniają normy jakości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie),
  • biegła znajomość języka angielskiego i komunikatywna języka niemieckiego,
  • dobre umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • orientacja na zadania i terminowość,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe (praktyki, staże).

  • 6-miesięczny cykl szkoleń kompletnie przygotowujący do pracy na stanowisku,
  • rozwijanie umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznej organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę,
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Analizy | Finanse | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Analityk | Specjalista | Asystent / asystentka | Administrator | Associate | Excel | Finanse | Back office | Proces | Młodszy / młodsza | Administracja | Raportowanie | Consultant