Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 139972

Dla naszego Klienta, międzynarodwego producenta z branży rolniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Obowiązki:

  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach;
  • Uczestnictwo w procesie sprzedaży na każdym etapie;
  • Wsparcie obsługi posprzedażowej w zakresie serwisu, gwarancji i reklamacji;
  • Przyswajanie zagadnień technicznych;
  • Aktualizowanie baz danych i nadzór nad obiegiem dokumentów;
  • Przygotowywanie ofert;
  • Po zdobyciu doświadczenia objęcie kontaktu z klientami na wyznaczonym terenie;

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym - warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane zootechniczne, biologiczne, inżynieryjne lub podobne;
  • Doświadczenie w pracy z klientem będzie atutem;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Zaawansowane umiejętności interpersonalne;
  • Zaangażowanie, inicjatywa własna, elastyczność;
  • Gotowość do pracy w terenie, praca zarówno w biurze jak i na terenie całego kraju;
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Specjalistyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Praca w renomowanej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Różne | Automatyka | Elektryka | Mechanika | Obsługa / serwis | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Sprzedaż | Obsługa klienta | Technik | Mechanik | Elektryk | Operator | Robotnik | Specjalista | Przedstawiciel | Asystent / asystentka | Administrator | Obsługa / serwis | B2B | Biotechnologia | Przemysł | Inżynieria | Elektryka | Maszyny | Inżynieria mechaniczna | Biochemia | Ekologia | Elektronika | Mechaniczny | Techniczny | Back office | Młodszy / młodsza | Helpdesk | Biuro | Dealer