Młodszy specjalista ds. prezentacji z biegłym językiem rosyjskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 140378

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i prestiżowej firmy doradczej poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy specjalista ds. prezentacji z biegłym językiem rosyjskim.

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w jednej z najbardziej prestiżowych firm konsultingowych na świecie? Chcesz posługiwać się językiem rosyjskim w pracy? TO JEST OFERTA DLA CIEBIE!!!

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • Współpraca z klientem wewnętrznym (rosyjskojęzycznym);
  • Przygotowywanie prezentacji PowerPoint w języku rosyjskim z zakresu różnych tematów biznesowych (np. finanse, prawo, strategia, marketing);
  • Wsparcie administracyjne;
  • Terminowe wykonywanie zadań.

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowana filologia rosyjska, lingwistyka stosowana);
  • Biegle władasz językiem rosyjskim – warunek konieczny;
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • Dobrze czujesz się w obsłudze MS Office (w szczególności PowerPoint);
  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną;
  • Wykonujesz zadania sumiennie i dokładnie;
  • Potrafisz pracować pod presją czasu.

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę;
  • Ciekawy pakiet socjalny (m.in.prywatna opieka medyczna, karta multisport, dodatki na lunch i wiele innych)
  • Praca w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji w Poznaniu;
  • Praca w dynamicznym zespole.

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Urzędnik | Back office | Administracja | Lecturer