Połącz...

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z SAP

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139759

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w branży AGD, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • rejestracja zamówień od klientów w systemie SAP,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami,
  • weryfikacja otwartych zamówień i nadzorowanie etapu realizacji,
  • tworzenie raportów podsumowujących dane sprzedażowe.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego – minimum poziom B1,
  • podstawowa znajomość systemu SAP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i skrupulatność.

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia (maksymalnie 12 miesięcy),
  • lokalizacja biura: Wola.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Młodszy / młodsza | SAP | Consultant