Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim lub francuskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139116

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy z obszaru outsourcingu, poszukujemy osob na stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim lub francuskim

Zakres obowiązków:

  • obsługa mailowa i telefoniczna Klientów niemieckojęzycznych lub francuskojęzycznych,
  • dbanie o prawidłowy przeplyw informacji,
  • analiza, przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń od Klientów,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta.

Wymagania

Wymagania:
  • płynna znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (m.in. C1)
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (m.in. B1)
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Asystent / asystentka | Specjalista | Młodszy / młodsza | Rozmowy przychodzące | Lecturer