Połącz...

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138497

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej, pilnie poszukujemy kandydatów, którzy są zainteresowani pracą w niepełnym wymiarze etatu na stanowisku:

Zadania:

  • weryfikacja otwartych zamówień i monitorowanie etapu realizacji,
  • bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z Kontrahentami,
  • współpraca z kierownikami sprzedaży i wewnętrznymi działami firmy,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom C1,
  • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i skrupulatność,
  • mile widziane wykształcenie wyższe.

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 9 miesięcy w wymiarze 1/2 lub ¾ etatu,
  • atrakcyjna lokalizacja biura,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Klient |