Połącz...

Młodszy specjalista ds. logistyki z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Nr Ref. 140358

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy pracowników znających język niemiecki, którzy chcą rozwijać się w obszarze logistyki.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klienta niemieckojęzycznego w rozwiązywaniu problemów, wyjaśnianiu wątpliwości związanych z dostawami
  • wprowadzanie zamówień do systemu (Oracle)
  • aktualizacja bazy zamówień
  • wsparcie działu logistyki
  • kontakt z klientami w języku niemieckim (mailowo i telefonicznie)

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na codzienny kontakt z osobami niemieckojęzycznymi (min. C1)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do rozwoju w obszarze logistyki

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w firmie wiodącej w swojej branży
  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych
  • bogaty pakiet szkoleń
  • bogaty pakiet socjalny
  • jasna ścieżka kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Wsparcie | Doradca | Call center | Helpdesk | Język | Klient | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące | Pierwsza linia wsparcia | Banking lecturer