Połącz...

Młodszy specjalista ds. logistyki z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 000 - 4 500 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137614

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy, o stabilnej pozycji na rynku poszukujemy osób na stanowisko Młodszego specjalisty ds. logistyki.
Jest to doskonała szansa dla osób, które chciałyby wziąć udział w rozwoju nowego centrum biznesu oraz budowaniu jego struktur od samego początku.

Obowiązki:

  • analiza i interpretacja danych w systemie
  • opracowywanie trendów zapasów i dostępności materiałów
  • przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów
  • zapewnianie wsparcia dla kupców
  • zarządzanie łańcuchem dostaw - wyszukiwanie ewentualnych problemów lub błędów, wprowadzanie usprawniających działań
  • konfrontacja materiałów związanych z realizacją zleceń w stosunku do faktycznego stanu

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość programów pakietu Office, zwłaszcza Excel i Outlook
  • zdolności analityczne, skrupulatność, umiejętność organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie w dziale logistycznym lub obsługi klienta (w tym staże, praktyki)
  • znajomość systemu SAP będzie dużym atutem

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • budowanie marki na rynku polskim
  • udział w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w transition
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Administracja | Finanse SSC / BPO | Doradca | Asystent / asystentka | Konsultant | Sekretarka | Agent | Administracja | Back office | Outsourcing | Biuro | Pierwsza linia wsparcia | Call center | Front office | Rozmowy przychodzące | Logistician