Specjalista ds. logistyki z językiem angielskim - praca w Pradze

Lokalizacja opolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 6 500 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139188

Treść oferty

Grafton recruitment poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. logistyki z językiem angielskim.

Miejsce pracy: Praga, Czechy

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami firmy w j. polskim i angielskim
  • planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy w dziale logistyki
  • kontakt z firmami transportowymi, magazynami w celu pomocy w rozwiązaniu pojawiających się problemów
  • przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania

  • chęć relokacji do Pragi
  • wykształcenie wyższe (najlepiej kierunek logistyka lub pokrewne)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zdolność do rozwiązywania problemów
  • zdolność analitycznego myślenia

Korzyści

  • atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju w ramach oragnizacji
  • praca w znanej, renomowanej firmie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Specjalista | Dostawca | Logistyka | Logistician