Młodszy specjalista ds. łańcucha dostaw z językiem angielskim - praca w Pradze

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139120

Naszym Klientem jest międzynarodowa amerykańska firma. W związku z otwarciem nowego centrum biznesowego w Pradze w Czechach poszukiwane są osoby na stanowisko specjalista ds. łańcucha dostaw z j. polskim oraz angielskim.

Miejsce pracy: Praga, Czechy

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami firmy w j. polskim i angielskim
  • planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy w dziale logistyki
  • kontakt z firmami transportowymi, magazynami w celu pomocy w rozwiązaniu pojawiających się problemów
  • przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania

  • gotowość na relokację do Pragi
  • gotowość do pracy na dwie zmiany (7-15, 14/15-21/22)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • nastawienie proklienckie
  • bardzo dobra znajomość Excela

Korzyści

  • pakiet relokacyjny
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju w ramach oragnizacji
  • praca w znanej, renomowanej firmie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Specjalista | Dostawca | Logistyka | Logistician