Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Logistyki z j. francuskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 133567

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, o rozpoznawalnej marce na rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Nadzór nad stanami magazynowymi
  • Kontrola zapasów
  • Kontrola przepływu towarów i dostaw
  • Kontakt z oddziałami produkcyjnymi
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub logistyce
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Otwartość na ludzi, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet benefitowy
  • Praca w nowoczesnym biurze i przyjaznej atmosferze

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Obsługa klienta | Logistyka | Specjalista | Wsparcie | Spedytor | Planista | Robotnik | Klient | Język | Biznes | Produkcja | Logistician